Image7

Rekrutacja na VII Mistrzostwa Polski rozpoczęta!

Witamy w Nowym Roku wszystkich uczestników Mistrzostw Polski, które w tym roku odbędą się 23 kwietnia na stadionie przy ul. Obrońców Tobruku w Warszawie.

Czas szybko leci, to już VII edycja Mistrzostw. W ubiegłym roku w tym wielkim święcie piłkarskim uczestniczyło 40 drużyn z całej Polski. Zwyciężył Sternik Szczecin, który nie był faworytem.

W tym roku nie zmieniamy zasad – zwycięska drużyna automatycznie bierze udział w Mistrzostwach Świata, które odbędą się 23-24 lipca na stadionie warszawskiej Legii. Przyjazd na Mistrzostwa Świata zapowiedziały m.in. drużyny z Japonii, Nowej Zelandii i Pakistanu oraz drużyny z całej Europy ze swoimi wiernymi kibicami.

Wiernych kibiców przywożą również ze sobą drużyny na Mistrzostwa Polski, na których ogłosimy skład pierwszej reprezentacji uczestniczącej w Mistrzostwach Świata.

Trenujcie pilnie, a my znajdziemy wśród Was tych, którzy będą walczyć o Mistrzostwo Świata!

Zapraszamy wszystkich zawodników na Mistrzostwa Polski, które będą wypełnione niespodziankami oraz tradycyjnie nagrodami dla wszystkich uczestników!

Odpowiednie dokumenty są już do pobrania w zakładce rekrutacja. Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.!

 

Image7

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.