XIV Mistrzostwa Polski już 29 kwietnia 2023

Witamy wszystkich uczestników XIV Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej!

Gdy rozpoczynaliśmy I Mistrzostwa pomyśleliśmy, że będzie fajna zabawa, dzieciaki zagrają w piłkę, zapomną o kłopotach, będą szczęśliwe i uwierzą w siebie…

No i przerosło to nasze WSZELKIE OCZEKIWANIA, a Mistrzostwa Polski to już tradycja.

Na ostatnich Mistrzostwach grupa starych zawodników z lat 2015 pokazała swoich wychowanków, którzy grali na Mistrzostwach. Byli uczestnicy poinformowali mnie, że uczą gry w piłkę swoich wychowanków i że to wielki zaszczyt występować na Mistrzostwach.

Każdy z tych młodych piłkarzy musi się starać, przestrzegać zasad, żeby uczestniczyć w zawodach. Powiedzieli też, że Mistrzostwa są konieczne, bo mobilizują do pracy, a ci którzy się wyróżniają, trafiają do kadry.

Trener reprezentacji – Krzysztof Kot – były zawodnik, który zdobył tytuł mistrza świata w roku 2013, szuka najlepszych zawodników, którzy będą reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Świata w dniach 12-13 sierpnia na stadionie Legii.

Szukamy talentów takich jak Dominik Dziąbek czas więc na intensywne treningi przed Mistrzostwami Polski, na których zostanie wyłoniona kadra Polski i po Mistrzostwach pojedzie na obóz.

Zapraszamy na Mistrzostwa Polski już 29 Kwietnia!!!

 

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.