VIII Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej

12 i 13 sierpnia 2023 r., Stadion Miejski Legii Warszawa im. marszałka J. Piłsudskiego, ul. Łazienkowska 3, Warszawa

Po 4 latach przerwy wreszcie powracamy z Mistrzostwami Świata! Będzie to już 8 edycja tego turnieju. Na murawę stadionu wybiegną zawodnicy z ponad 20 krajów z wszystkich zakątków świata. Oprócz meczy turniejowych odbędzie się również KONCERT KAMILA BEDNARKA!
Mamy dla Was wszystkich młodych piłkarzy z całego świata wspaniałą wiadomość!

Organizujemy VIII Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej w dniach 12-13 sierpnia 2023 roku w Warszawie.
Przez ostatnie dwa lata dostajemy zapytania: „Kiedy będą Mistrzostwa Świata?”. To dla nas wielka satysfakcja, że będziemy witać na ziemi polskiej młodych piłkarzy, którzy będą walczyć o tytuł Mistrza Świata. Atmosfera, którą tworzycie na boisku daje nam siłę, aby pomimo przeszkód wróciły Mistrzostwa Świata.

Pierwsze miejsce w 2018 i 2019 r. zdobyła drużyna z Ukrainy. Ci wspaniali chłopcy teraz walczą z najeźdźcą, który zaatakował ich ojczyznę. Życzymy im, żeby zwyciężyli w walce o wolność, tak jak zwyciężyli na boisku, kiedy zostali Mistrzami Świata.

Restrykcje covidowe się kończą, więc znów możecie się przygotować na Mistrzostwa w 2023 roku. Rozpocznijcie przygotowania, walczcie w swoich krajach o to, by dostać się do kadry i reprezentować swój kraj na Mistrzostwach. Za pomocą futbolu pokażcie, że możecie pokonać wszelkie przeszkody.

Do tej pory w Mistrzostwach Świata uczestniczyło blisko 2,5 tysiąca zawodników z całego świata. Tytuły mistrzowskie zdobyły: Polska w 2013 r., Rosja w 2014 r., Holandia w 2015 r., Rosja w 2016 r., Hiszpania w 2017 r., Ukraina w 2018 i 2019 r.

Mamy dla Was jeszcze jedną świetną wiadomość, mianowicie przed meczem finałowym mistrzostw koncert zagra Kamil Bednarek!

Zapraszamy na stadion Legii 12-13.08.2023 r., żeby zobaczyć, kto w tym roku będzie zwycięzcą i podniesie puchar jako Mistrz Świata.

Wstęp wolny.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.